معرفی فروشگاه های زنجیرهای عمو بقال ...

Be Creative

در فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال ، توقف بی جا مانع کسب نیست! هرچقدر میخواهید بگردید و خرید نکنید ...

اولین نیستیم ، بهترین هم نیستیم ، اما بهترین ایده ها را برای اولین بار در اینجا خواهید دید ...


فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال در سال 1390 و با فروشگاه www.AMObaghal.ir فعالیت خود را آغاز کردند و اکنون با گذشت بیش از دو سال از آغاز به کار ، تنها از دامنه ی ir عمو بقال به درآمد میلیونی و فروش چند ده میلیونی رسیدیم. به همین منظور و با استقبال شما عزیزان و مشتریان عزیز بر آن شدیم تا شعبه های دوم ، سوم ، چهارم و پنجم فروشگاه های عمو بقال را هم تاسیس کنیم تا تمامی سلایق را ارضا کنیم.
در فروشگاه های اینترنتی عمو بقال هر چیزی پیدا میشود. از لوازم آرایشی و بهداشتی و محصولات بانوان و خانم ها بگیرید تا وساییل الکترونیکی و تکنولوژی های نو مانند: لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل ، از پکیج های سی دی (CD) و دی وی دی (DVD) موسیقی بگیرید تا محصولات ورزشی و فوتبالی مانند وسایل و لباس باشگاه های فوتبال و ...

هم اکنون فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال یکی از معتبر ترین و مطمئن ترین فروشگاه های اینترنتی در ایران میباشند و با توسعه ی خرید اینترنتی در جهان ، این فروشگاه ها هم مکانی مناسب برای خریدهای اینترنتی ایرانیان عزیز میتوانند باشند.

فروشگاه های رسمی عمو بقال عبارت اند از : عمو بقال دات آی آر (www.AMObaghal.ir) ، عمو بقال دات کام (www.AMObaghal.com) ، عمو بقال دات بیز (www.amobaghal.biz) ، شاپ ای بی دات آی آر (www.shopebay.ir) ، بقال مارکت دات آی آر (www.baghalmarket.ir) و وبلاگ رسمی عمو بقال در بلاگفا (www.amobaghal.blogfa.com) که در آن میتوانید از جدیدترین اخبار و اطلاع رسانی های فروشگاه های عمو بقال با خبر شوید و همچنین با مدیر این سایت ها ارتباط برقرار کنید.

لازم به توضیح است که فروشگاه های بقال مارکت و شاپ ای بی دارای درگاه الکترونیکی هستند و شما میتوانید قبل از دریافت کالا وجه آن را به صورت آنلاین و الکترونیکی پرداخت یا واریز کنید (میتوانید به صورت پرداخت در درب منزل و پس از تحویل کالا هم استفاده کنید ) و حتی میتوانید پس از پرداخت آدرس منزل دوست خود را وارد کنید تا او را با یک هدیه درب منزلش غافلگیر و خوشحال کنید!

Be Creativeبازدید از این صفحه : بار
از تاریخ : 1392/12/28
منبع : سایت های کلبه ، عموبقال ، علم و زندگی ، عمو اس ام اس .

عضویت در سیستم همکاری در فروش: پایگان ، میزبان مارکت ، میهن استور .